Divoké Kmeny - online hra


Tipy & Triky

Tipy, Triky, návody a postupy

Snad každý z nás by hledal nějaké postupy jak rychleji a bezplatně vytvořit jednotky či jak zautočit s miliardovou armádou. Bohužel nic takoého se konat nebude. Ujišťuju každého z Vás, kdo čtete tento článek, že tyto tipy a triky NEEXISTUJOU.

Je to dáno tím že tato hra je naprogramována pomoci PHP a MySQL programovacích jazyků a tudíž bez přímého zásahu do těchto kódů je nemožné cokoli “obejít”. Tyto soubory se nacházejí na serverech, které jsou zabespečeny a bez hlubší znalosti Hackingu, Programovacích jazyků a funkčnosti všeho toho kolem není šance. Můšou se však objevovat tzv. Bugy, které však nejsou častým jevem. Jsou to chyby přimo v kódu hry a jak na ně přijít? To je ve většině případů jen náhoda a to ještě hodně velká.

Nezoufejte,

hra skrývá spoustu možnosti jak si ji ulehčit, zpříjemnit nebo možnost obejít morální pravidla a využít bugů hry. Většinu těchto “ulehčení” Vám v této kategorii nabídneme.

 

5 komentářů k článku “Tipy & Triky”

 1. Barbar Moucha říká:

  Ešte som také nič nehral chcem to skusit

 2. kotala říká:

  zkus.. ja to taky vyzkousel a parada :-)

 3. speed říká:

  nejlepší je SPEED na DK :)

 4. penis stretching devises říká:

  best rated male enhancement…

  […So you are interested in understanding how to increase penis size naturally? Well… I think you are thinking the right thoughts when it comes to enlarging your pens. Using a natural method to develop a larger penile size is certainly the most effe…

 5. Gutter Installation Cost říká:

  Online Article……

  […] ….. […]……

Zanechte komentář

Abyste mohl komentovat, musíte se přihlásit.