Divoké Kmeny - online hra


TW++

Toto je zdřejmě ten nejúčinější nástroj k plánování útoku.Ke stažení ZDE.
K nainstalovani potřebujete Net Framework.Windows Vista jej už základně obsahuje, kdežto XP ne, takže jej musíte stahnout a nainstalovat, než začnete s TW++.Stahnete jej ZDE.

Teď jak s tím zacházet?
Neni to těžké, ale pro někoho, kdo nema žádné základy AJ nepříjemne.
Zapněte TW++ otevře se vám tabulka.Vyberete www.divoke-kmeny.cz a váš svět.Poprvé se data načítaji ze serveru (pak už musíte aktualizovat manualně, Přes Tools->Download Latest data).Při každém dalším zapnutí se data načítaji pouze ze souboru.Dají se zde plánovat útoky a dělat s mapou.
Začneme s útoky:
Nahoře v liště rozvinete tools, tam vyberete Show campaign view.Otevře se vám nové okno k planování útoků.To vrchní pradzné části klepnete ptl(pravé tlačítko myši) a po té klepnete na new campaign.Pojmenujte ji dle sebe, například Jak ulovit hada(bubomaxiho).Po te na tuto výpravu(campan) klepnete ptm a dejte add target(překlad: Přidat cíl), teď máte 3 možnosti jak přidat vsi, na které budete útočit.
1.)Dle jména hráce
-Napišete jméno hráče a vyberet ves ze seznamu vesnic
2.)Dle koordinatů vesnic
-Napíšete do té tabulky koordináty vesnic
3.)Pomocí mapy
-Okno zavřete a přejdete k mapě.Vyznačíte si hráče dostatečně zazoomujete(přibliženi).Hrače případně kmen vyznačíte na boční straně.Tribe je kmen/player je hráč.Nyní klepnete na ves, kteoru chcete přidat ptm a dáte add (název vsi) as target to campaign (název výpravy).Máte tam ještě možnosti highlights.Když dáte tribe, tak to vyznačí barevně na mapě celý kmen toho hráče a nebo palyer, což vyznačí toho hráče, za předpokladu, že toho hráče vyznačeného nemáte.
Když přidáváte vsi máte tam ještě okýnko describe, což je popis.Tam si můžete napsat nějaké dodatečné informace k dané vsi.

Řekněme, že už máte popřidáváme všechny cíle, tak přejdeme k plánování.Ke každe vesnici přidáváte útočné vsi jednotlivě.V horním okně uvnitř okna s výpravou máte název výpravy, kde si můžete rozvinout a zobrazit všechny vsi.Udělejte to a teď začněte u první vsi.Klepnete na ni, aby jste ji měli označenou a dáte add attack.Opět máte 3 možnosti jak přidat útočné vsi.
Vyberete ves a teď kvůli času musíte vybrat nejpomalejší jednotku v útoku v okně Attak speed.
Seznam jednotek:
Archer-lučištník
Axe-sekerník
Cat-katapult
HC-Těžká kavalérie
LC-Lehká kavalérie
MA-Lučištník na koni
Nobleman-Šlechtic
Paladin-Paladin
Ram-Beranidlo
Scout-Špeh
Spear-Kopijník
Sword-Šermíř
Attack order je pro indexaci útoku, aby jste si je seřadili v posloupnosti.
Čim nižší číslo, tím vrchnější pozice.Popřidávate si všechny útoky a teď máte v okně s vypravou uprostřed zhruba Schedule attacks to land (nějaké číslo) seconds apart.To je casové rozmezi jednotlivých útoku.Ja dávám vždy 1.
Nyní označte celou výpravu v horním okně uvnitř okna s výpravami.Teď asi v půlce okna na pravo máte 2 založky Scheduled by start/land time.Tak vyberte založku land time (čas příchodu) a teď vyplňte časy kdy, má útok/y dopadnout.Nyni jak máte ve spodní časti okna útoky, tak nad tím klepněte na execute the attacks as scheduled.Označí to útoky za potvrzené.Nyní stačí jen počkat do doby, než se mají odesílat útoky.Pokud máte TW++ zaplé, tak vám hlásí 5minut dopředu útok (i zvukově), případně můžete si dát připomenutí minutu dopředu.Jakmile odešlete útok ve hře, tak klepnete v okně co vám vyskočí s útokem na attack launched, cimž označíte útok za odeslaný.Kdyby byly nějake dotazy tak pište.
Dodatek:Ještě néni vydána verze ze slovenskými kmeny, tak to prosím omluvte.Již jsem autory kontaktoval, takže časem doplním o verzi ke slovenským DK.

8 komentářů k článku “TW++”

 1. i am pro říká:

  ahojky chtel bych se zeptat proc tam neni na http://www.divokekmeny.cz svet 10,11,12,13 ?
  neslo by to nejak doplnit diky
  I am pro

 2. the.max říká:

  Sakra proc je pouzita ta sr*cka Net Framework? To uz dneska neumi nikdo programovat v necem normalnim?

 3. Kosmic říká:

  velmi bych uvítal rozšíření na sv. 11 díky

 4. shagy007 říká:

  Ahoj, jeto super utilitka, jenže jde max do world 9 coz je tak nejak k prdu, když jsem na 16. Jak je možné to aktualizovat nebo stáhnout novější verzi? Díky za info!

 5. ddddret říká:

  preco tam neni aj svet 14????

 6. 7uc14 říká:

  jak si to mam dat do divokych kmenou ????

 7. *estebanka* říká:

  Ahoj,vypadá to dobře,jen mi chybí rozšíření na další světy! :( Mám možnosti pouze do devátého světa :(

 8. micuto říká:

  Ahoj jednotlivé světy se dají postpně dodělat.Pokud umíte aspoň truchu html tak se to dá zvládnou.Pokud by někdo potřeboval poradit tak napište na micuto@centrum.cz.

Zanechte komentář

Abyste mohl komentovat, musíte se přihlásit.