Divoké Kmeny - online hra


Hack & Cheaty & Bugs

Jelikož jsi zavítal až na tuto stránku, je jasné že chceš ve hře tak trošku “podvádět”. Kdo by nechtěl , rychlejší stavbu budov či surovinových polí nebo snad vytvořit nespočetnou armádu nejsilnějších vojáků?

Hned na začátku musím všechny příznivce zklamat. Žádné takové Cheaty a Hack již dnes neexistují. Aspoň ne v takové míře jako dříve. Ale nikdo není dokonalý a to ani programátoři Divokých Kmenů. Občas se stane, že je hra místy špatně naprogramovaná a těchto nedokonalostí (bugů) se dá využít.

V dnešní době jsou už Divoké Kmeny tak dobře vyladěňy a není jednoduché nějakej ten bug najít. Nicméně se tu budeme snažit o uveřejnění pár mírně nelegálních postupů. Ale měl by sis uvědomit, že tím můžeš porušit pravidla Divokých Kmenů nebo dokonce zákon České republiky či Slovenské republiky.

Rádi zde uveřejníme jakýkoliv Hack, Cheat, BUG, tak jestli se ti podařilo najít něco co tu ještě nemáme, tak neváhej a pošli nám ho na info@divokekmeny-help.cz nebo zanech komentář na konci stránky.

Zdravím, jelikož se zde rozšiřují tvrzení že někdo někomu hacknul účet, naboural se do něj nebo jej jinak poškodil, sepsal jsem krátký odstavec s radou jak se zabezpečit proti takovým „vloupáním“.

Doporučení zabezpečení

Pánové, dámy, kluci a holky… jedna rada pro zabezpečení účtu před vniknutím nežadoucí osoby. Základní rada zní: Používejte taková hesla, která se nedají lehce odhadnout, nejlépe heslo s malými i velkými písmeny a číslicemi zároveň (př.: TetaPopelnice8525).

V žádném přípaě nepoužívejte hesla ve stylu: Své jméno, přijmení, rodné číslo, jména či přijmení příbuzných ani jména svých mazlíčků (ať už jakýchkoli).
Vyvarujte se taky použíivání standardních hesel jako: heslo,admin,hrac,nevim, atd..

Pokud budete postupovat dle těchto pokynů je šance na „hacknutí“ vašeho herního či jiního účtu velmi mizívá. Samozřejmě že existují způsoby jak toto prolomit, ale jak říkám.. velmi mizivá)

Všechny komentáře ve kterých žádáte o poslaní cheatů na e-mail budou mazány!

674 komentářů k článku “Hack & Cheaty & Bugs”

 1. pepe357 říká:

  Hacking 1hodinu som vahal xD skusil som to a ide to

 2. Varování říká:

  PROSÍM VÁS VŠECHNY NEVĚŘTE TĚM ZASÍLÁNÍM SMS!!! JDE O PODVODY!!! ŽÁDNÉ CHEATY ANI HACKY NEJSOU… TAKHLE JIM POŠLETE AKORÁT KREDIT NA HRY KTERÉ HRAJOU!!!

  …! POZOR !…
  …! POZOR !…

 3. guest říká:

  Čau lidi mam pro vas super cheat na divoke kmeny, přidá do každé vesnice 10000 Těžké a lehké kavalerie, a 20prémiových bodů a 50000 kopíjníků (tyty jednotky se nezapočítávají do selského dvora) pošlete na čislo 9030950 ve tvaru BIG 2345725
  sice to stojí 50 ,-kč , ale funguje to

 4. amatér říká:

  ak chcete 100 000 z každej suroviny a 5 000 z každej jednotky a 100 pb k tomu píšte na e mail amater@pobox.sk
  a ak si neviete rady poradím.

 5. loooooool říká:

  Hele NIKDY, ALE OPRAVDU NIKDY TĚMTO DEBILŮM NEVĚŘTE. Sou to nějaký dost ubohý a retardovaný lidi na to, aby pochopili, že NEJLEPŠÍ JE POCTIVÁ HRA. Okradou vás aby mohli mít prémijovej. NO TAK TO TĚM „HACKERŮM DEBILŮM“ OPLAŤTE. V poznámkovim blokusi můžete vytvořit prográmek, který třeba spustí 5000000000000 krát firefox, nebo třeba por*o (a maj to zmrdi). Určitě návod si vyhledejte na googlu po názvem „vir v poznámkovém bloku atd…“ Nechci tu šířit pirátství to rozhodně ne, ale řikaj si vo to. Stačí jim to poslat na mail pod názvem „hack DV“ a takový ubožák co by si sám vir přál to určitě spustí a je to.

 6. pato říká:

  cavte potrebujem hecky tak mi píšte kto vie nejake som ochotní poslať SMS max za 50 centov píšte na downloadman@azet.sk

 7. Adam říká:

  ahoj nevim jesly to funguje a chtěl bych se zeptat jak na to přesně

 8. Arnold19 říká:

  Bože , kluci vy jste božský !!! ono to funguje !!!! jooo konečně

 9. Tomáš říká:

  Paráda , program mi funguje

 10. Funkční cheaty říká:

  Ahojte lidi,nebudu vám tu nic lhát a podvádět vás takže > pošlete smsku ve tvaru INNO na číslo 9030950 . Cena SMS je 50kč(což si myslím že je příměřené a na tohle má každý sedlák) Po odeslání a až si budu jistý že jste mi odeslali tak mi napište na email Galvialsek@gmail.com a já vám odešlu hack(bug,říkejte tomu jak chcete on to tak docela hack není) na suroviny,rychlejší dostavění budov+jednotky.

  Zkuste to a vyděláte natom víc než jste do toho vrazili proto že je to doživotní a použitelné naprosto všude :-) (Bez odeslání SMSky mi na email ani nepište.)

 11. GameHack říká:

  Cheaty su napr na premium ale je to na nič
  lebo admin občas zapne anti cheat a zabanuje vas to skušal som to.
  Potom je bot hack je to program čo automaticky odosiela jednotky,nastavitelny čas ,jednotka sa stale sama odosiel

 12. GameHack říká:

  A SMS neposielajťe napr INNO je sms na Divoke kmene
  BIG to je zase na niejaku hru ale neviem konkretne na jaku
  čo tu pišu gecmani nemaju žadne cheaty a ani penaze na hry ktore hraju preto ojebavaju vas bez dvokazu napr videa serťe na to

 13. anonym říká:

  Opravdu mi přijde vtipný když narazím na stránky kde v komentářích je : pošli ….. na 648 477 357 723 a dostaneš tohle tohle a tohle a ještě sem přijde někdo další kdo tomu uvěří a pošle to :-)
  Opravdu jen na zasmátí.

 14. thomas říká:

  Funguje jen od 18.7 –do 20.9je jina SMS a to libovolna jedna s těchto
  GO nsctwb na číslo 9030999 nebo GO hfmuhm na číslo 9030999
  GO cb22ac na číslo 9030999 nebo GO uwk5m2 na číslo 9030999
  SUPER FUNGUJE TO SKOUSEL JSEM TO A JDE MI TO!!! tohle mi jide !!CITUJI:::Ahoj, mám fungující spůsob jak získat CHEATY na vetšínu online her
  (dark orbit, Metin2, Travian, Divoke kmeny, 4story, Lolko )!!!staačí jen toto: !! Pošlete SMS ve tvaru
  GO 2s2reu na číslo 9030999 Když to pošlete příde vám odkaz na stránku a heslo,
  jen stáhnete soubor zadáte heslo a vesele cheatujete!! Např v dárk orbit dostanete
  50 000 uridia a ješte ktomu vám to samo bude zbírat boxy, dostanete speedhack atd..!!
  Takto podbně i u ostatních!!! CENA: je podle vašeho tarifu!!! nepřekračuje cenu bežne SMS!!
  Funguje to!!!! sám jsem to skoušel je to uplně jednoduché za chvíli jsem měl vesnici v Divokych kmenech na MAX!! Ale do měsíce mě to přestalo bavit  Ale v lolku mam asi 12 skinu :D
  Takže nevahejte a poslilejte: Pošli SMS
  GO rskcrt na číslo 9030999 Nebo jinou uvedenou nahoře

Zanechte komentář

Abyste mohl komentovat, musíte se přihlásit.