Divoké Kmeny - online hra


Online hry zdarma

Snad nemusím připomínat, že uživatel neboli hráč který se dostal až sem zná bezmála několik online her, které se dají hrát úplně zdarma. Důkazem toho určitě to, že se nalézáte v sekci Online Hry Zdarma na Help serveru s jednou takovou hrou a tou je Travian. Již jsem na těchto stránkách zmínil hry jako Ikariam či starší Divoké Kmeny avšak co další internetové online hry zdarma. Já osobně musím přiznat, že nejsem tak velkým hráčem jako jiní které znám, proto prosím hráče onlinovek aby přizpěli svými vědomostmi o online hrách.

Udělám zde základní výpis online her zdarma, které tak trošku znám a o kterých jsem slyšel. Z počátku tento výpis můžu rozdělit do dvou skupin. Tedy OnLine hry, které se hrají přes webové rozhraní, které jsou zcela zdarma a které vlastně můžeme spíše nazvat WebGames neboli Webové hry.
Další kategorií můžou být hry nazývané MMORPG tedy ve zkratce Massive(ly)-Multiplayer Online Role-Playing Game. Jedná se zejména o hru kde mnoho hráčů z celého světa může hrát zcela online a tedy se nejedná o tahovky jako v mnoha případech Webových her a povětšinou jsou placené.

Přikládám tedy detailnější výpis a popis samotných online her zdarma tedy Webových her a MMORPG her.

Webové Hry:

Travian

Jedna z nejznámějších online webových her. Je to strategická hra za dob cisaře, kdy si sami můžete zvolit ze tří různých ras za které budete hrát. Velice jednoduchá, ale zato povedená grafika. Tato online strategická webová hra rozpoutala u nás i u nejbližších sousedů největší boom těchto webových her.

travian

Divoké Kmeny

Dalo by se říct, že se jedná o takovou malou napodoveninu Travian hry. Avšak s tím rozdílem, že hra se odehráva za dob Keltů a nejednotných kmenů, kdy váš jedinný kmen a tedy vy sami, se snažité spojit s ostatními kmeny a ovládnout tak celé okolí.

Divoké Kmeny

Ikariam

Celkem úspěšná hra v zahraničí, u nás si zatím nenašla tolik příznivců jak se očekávalo. Je to zejména dáno složitou stavbou celé hry a z počátku opravdu nevíte co máte a kde máte dělat. Jedná se o online strategickou hru z dob starých římanů, kdy vlastníte malou vesnici na určitém ostrově kde vždy těžíte jednu danou surovinu. Avšak k dobrému rozvoji celé vísky potřebujete obchodovat s okolními ostrovy a získávat tak další a další rozdílné suroviny.

Ikariam

Bitefight

Buď vlkodlak nebo upír, můžeš si vybrat. Pij lidem krev.. Zápas mezi těmito dvěma druhy probíha prostřednictvím online akční hry Bitefight. Docela zajímavá hra, kte máte spousty možností jak na druhého vyzrát.

bitefight

Evolution

Je fantasy online hra, ve které rozvíjíš svoji zem (gubernát) a po boku dalších vedeš nejrůznější války. Evolution je online hra, jejíž součástí jsou rozsáhlé statistiky jednotlivých gubernátů a aliancí, a také diskuse a osobní pošta, kde můžeš komunikovat s ostatními hráči. Evolution je fantasy online-hra, kterou můžeš hrát zcela zdarma.

Evolution

Damokles

Projekt Damokles.cz je komplexní virtuální svět, ve kterém žijí desetitisíce obyvatel. Můžete zde žít svůj druhý život – získejte bohatství, slávu, peníze a obdiv ostatních, nebo jen spousty nových přátel. Zkuste žít znovu, nebo si zariskovat v oblastech, ve kterých byste se v reálném životě neodvážili.

Damokles

StarGate

Online hra která vycházi ze seriálu Stargate u nás známého jako Hvězdná Brána. Vstupte do poutavého světa Stargate Webgame a objevte moře nových možností, které vám hra umožňuje. SGWG je online hra pro kterou stačí mít obyčejný prohlížeč podporující JavaScript. Potom vám už nic nebráni objevovat svět Stargate. Osidlování a kolonizace planet, budování vojsk a majestátních flotil, poutavý příběh a známí hrdinové… To je jen zlomek možností Stargate Webgame, které se Vám naskytnou, pokud začnete svou odyseu v jedné z ras ze světa Stargate. Opravdu jedinečná hra ze světa vesmírna. Nezaměnitelná a hlavně nezapomenutelná. Opravdu vás připoutá k internetu.

Stargate

MMORPG:

WoW – World of Warcraft

Je velmi populární MMORPG počítačová hra, jež byla vyvinuta společností Blizzard Entertainment. Tato společnost naprogramovala také předchozí díly celé série Warcraft. WoW byl vydán k desátému výročí série Warcraft v roce 2004. Hodně zajímavostí díky této hře jako prodej artefaktu na eBay nebo podobné věc, které se v této hře můžete dočkat. Kdo by neznal WoW tak snad není žádným hráčem.

World Of Warcraft

Chmatákov

Chmatákov online je první česká MMORPG hra autora Petra Roudenského. Celý herní svět a vývoj hry obstarali dva lidé – vývojář a grafik. Přesto lze tuto hru srovnávat s mnoha zahraničními hrami stejné (tedy nekomerční) kategorie, na kterých se podílí výrazně větší množství vývojářů. Poutavá jednoduchá grafika a ovládání staví tuto hru kupředu všem českým podobným hrám.

Chmatákov

Lineage II

Lineage II The Chaotic Chronicles je počítačová fantasy hromadná online hra na hrdiny (MMORPG) vytvořená korejskou obchodní společností NCsoft. Jedná se o pokračování počítačové hry Lineage. Podle oznámení tvůrců z 27. dubna 2006 měla hra na celém světě více než 14 milionů hráčů.

Lineage II

Pokud máte tip na online webovou hru nebo MMORPG hru dejte vědět. Pošlete článek, odkaz, nebo jen reagujte do komentáře.

10 komentářů k článku “Online hry zdarma”

 1. kuklman říká:

  chci se zeptat jak se muzu zaregistrovat na nove DIVOKE KMENY

 2. tygrcerny říká:

  chci se zeptat kde a jak se mám zaregistrovat na nové divoké kmeny 5.0

 3. technik123 říká:

  Je to jednoduché. Regni se na Anglické DK….

 4. petra říká:

  jak se mohu zaregistrovat na divoké kmeny….

 5. Mooshl říká:

  REGISTRUJTE SE ZDE!

 6. andrej říká:

  hladam martina danesa

 7. milan11 říká:

  coze ty nevis jak se zaregistrovat ha

 8. anonymka říká:

  coze jakto ze tu neni 4story??????

 9. gormit2002 říká:

  určitě to bude dobrá hra

 10. medved říká:

  Dobrý den,

  plánujete zveřejňovat články i o dalších webových hrách? Rád bych Vaš zájem zavedl k online strategické hře Římské Impérium. Pokud byste měli zájem, určitě mě kontaktujte.

  Zamýšlíte se nad svými nejhlubšími tužbami? Nabízí Vám tento svět realizaci Vašich tužeb? S údivem a bez dechu sledujete svět v historickém filmu? Svět, kde hrdost, čest a sláva něco znamenají? Nečekejte už dále a Vaše tužby vnořte do Vašich činů! Ponořte se do strategické hry s týmovým nádechem. Ponořte se do Římského Impéria!

  http://rimske-imperium.sk/

Zanechte komentář

Abyste mohl komentovat, musíte se přihlásit.