Divoké Kmeny - online hra


Pravidla

§1)jeden účet pro jednoho hráče

Každý hráč smí mít pouze jeden účet v každém světě (vyjma zástupců v dovolené). Předání hesla jinému hráči je zakázáno.

§2) Více hráčů na jednom internetovém připojení

Dodávky surovin, společné útoky, útoky mezi sebou a vzájemná podpora mezi hráči, kteří si dělí internetové spojení nebo počítač, není dovoleno během a to společného připojení a 24hodin poté. Pravidelné dělení sítě musí být zadáno („Nastavení“ ->“sdílení internetového spojení“).
Na Speedserveru (SDS) je zakázáno, hrát více účtů z jednoho počítače.

§3) Zástup v dovolené

Když majitel účtu je zastupován jiným hráčem, prostřednictvím zastoupení v dovolené, platí pro oba omezení z §2 a také nesmí být třetí osoba podporována z těchto dvou účtů. Až po 24 hodinách, od konce ZvD jsou vzájemné působení dovoleny.

§4) Komunikace

Je zakázáno, urážet jiné hráče. Výhrůžky a vydírání se smí použít pouze v souvislosti se hrou. Ve hře jsou dále zakázány rasistické výjevy, pornografie, politické mínění, protizákonné výjevy.

§5) Prodej účtu

Je zakázáno, zakládat a vést účet pro komerční účely. Tímto je zakázáno Kupovat nebo prodávat: účty, vesnice, služby, podpory nebo suroviny. Mimo to je výměna surovin mezi různými světy zakázáno.

§6) Chyby v programu

Každý hráč je zavázán, neprodleně hlásit kritické chyby, Suportu.

§7) Bots

Hra se smí otvírat pouze s běžnými Browsery. Bot, rozšířené Browsery nebo jiné programy, které jsou schopné automaticky přihlásit a provést hrací akce jsou zakázány.
Přes rychlý přehled v liště můžete použít Java Script – „provést pokyny“. Tyto Scripty můžou formuláře (např.v kasárnách k rekrutovaným jednotkám) provést maximálně jednu hrací akci jedním kliknutím (např. zrekrutovat vojsko). Greasemonkey-Scripty se musí ve Fórum představit nebo nahlásit suportu. Jinak jsou zakázány. Scripty které zastupují (emulují) Prémiové přednosti, jsou zásadně zakázané.

§8) Rušení účtu

Hráčský účet je možno z různých důvodů změnit, zablokovat nebo zrušit. Zrušení se děje automaticky, když se někdo více jak 14 dní na účet nepřihlásí.

3 komentářů k článku “Pravidla”

 1. Sasasik říká:

  Může se útočitr na Testoves?

 2. Sasasik říká:

  Může se útočit na Testoves?

 3. white bedroom furniture sets říká:

  white bedroom furniture…

  Hello there! This is kind of off topic but I need some help from an established blog. Is it tough to set up your own blog? I’m not very techincal but I can figure things out pretty fast. I’m thinking about setting up my own but I’m not sure where to…

Zanechte komentář

Abyste mohl komentovat, musíte se přihlásit.