Divoké Kmeny - online hra


Hack cizího účtu

Chcete hacknout Divoké Kmeny? A nebo hacknout někomu účet?

Co je to hack?

“Slovo “hacking” je odvozeno od anglického výrazu “hack”, což znamená “hákovat”. Hákovat ve smyslu proniknutí do (většinou) cizích počítačových systémů za účelem získávání informací o systému a přístupu ke všem informacím na systému.”

V případě, že chcete hacknout přímo server Divokých Kmenů, tak by vám mělo jít o získání loginu, tedy uživatelských jmen a hesel.

Jaké máte šance?
Po pravdě řečeno, pokud si kvůli tomu čtete takový článek, tak žádné :-)
Je naprosto jasné, že takové servery jsou velice dobře zabezpečené (mimochodem tyto servery nejsou umístěny v ČR ani SR) a také musí jít o to, aby vás případně poté neodhalili.
Krátce a jednoduše – zapomeňte na to ;-)
Nyní se zaměřmě na podstatně jednoduší činnost a to sice hack jednotlivých účtů.
Nutno podotknout, že zde se o hack jednat nebude. To slovo jsem použil záměrně – protože většina hráčů Divokých Kmenů vůbec neví, že takové označení není správné a používají ho pro to, nejsou ovšem sami.

Jaké máte šance?
Vzhledem k tomu, že mnoho hráčů naprosto zanedbává základní bezpečnostní pokyny, tak nejsou malé.
Často můžeme na oficiálním fóru číst:

“Pomoc! Někdo mi zjistil heslo a poslal si suroviny! Co mám dělat?”

A nebo třeba:

“Už toho mám dost! Zase se mi někdo dostal do účtu a to jsem si změnil heslo. Jak to?”

Přitom je to tak jednoduché. Jaké techniky existují pro zjištění hesla na Divoké Kmeny?

 1. Zjistíte heslo do jiného účtu, který váš “cíl” využívá (diskuze, email), jde o to, aby jste se dostali na email, který je propojen s jeho účtem v Travianu, poté si můžete nechat zaslat nové heslo na tento email, ke kterému již máte přístup
 2. Chytrým způsobem z něj heslo dostanete – budete si s ním například psát jako někdo jiný a až nastane pravá chvíle, tak mu navrhnete, aby vám dal heslo, že se podívate na jeho účet a s něčím mu třeba poradíte.. jestli máte čas, tak to opakujte, je pravděpodobné, že pak si nechá už heslo stále stejné
 3. Na email mu pošlete zavirovaný soubor, který bude obsahovat buď trojského koně

  Trojský kůň
  Počítačový program, který se jeví jako užitečný, ale ve skutečnosti působí škody.

  nebo keylogger

  Keylogger
  Keylogger (někdy také Keystroke Logger) je software, který snímá stisky jednotlivých kláves, bývá však antivirem považován za virus. V připadě software se jedná o určitou formu spyware, ale existují i hardwarové keyloggery. Keylogger není přímo nebezpečný pro počítač, pouze “pomáhá” ve zjišťování hesel jiných lidí.

  Poté zpracujete výsledky z trojského koně nebo keyloggeru a máte heslo v kapse. Trojský kůň může sloužit jednak pro zjištění hesla, ale i k ovládnutí cílového PC.

 4. Pokud máte znalosti programování, tak můžete naprogramovat nějaký registrační formulář, kam se váš cíl zaregistruje – vyplní tam i heslo a vy výsledek uvidíte jako prostý text, tedy i jeho heslo. To samozřejmě víte jen vy. Při troše štěstí bude toto heslo shodné s tím, které používá ve hře. Pokud ne, tak aspoň do emailu apod.
 5. Jedná se o spolužáka? Pokud ano, máte několik možností.
  • V případě, že se špatně odhlásil (buď jen zavřel prohlížeč) nebo zaškrtl volbu pamatovat si přihlášení a nebo snad ani nesmazal cookies, tak vám stačí málo – obnovit toto připojení se serverem, na nějakou adresu, která vede přímo do hry.
  • Zachytit pakety, které byly vyslány z jeho PC. Existují na to různě programy, většinou se zachytávají pakety v protokolu HTTP, ale může se jít i dále v úrovni TCP. Prostě a jednoduše – pokud zachytíte paket, který slouží k přihlášení k jakékoli službě, vytáhnete si jej a použijete ho. Pravděpodobně se vám nepodaří zjistit heslo, ale máte co jste chtěli – dostali jste se tam, kam jste chtěli.

No a závěrem Vám mohu říci že v dnešní době již téměř dokonalých FireWallu a Antivirových programů toto není vůbec snadné a radši bych opravdu volil metodu „komunikace s protivníkem“ a takzvanou chybu nehledal v programu ale přímo v člověku, který svůj účet ovláda a je neomylný.

113 komentářů k článku “Hack cizího účtu”

 1. lukas říká:

  prosim nejde mi heslo na divoke pomoze mi nekto?

 2. martin říká:

  zistitemi heslo na hrača Brunteles a Uthanak kto mi zisti knim heslo tak dostane na email penaznu odmenu nebo premiovi učet na 1 tizden napiste mi potom na e mail martin.antala@zoznam.sk

 3. jano12 říká:

  ahojte prosím vás zistite mi heslo na hrača VLADIKA13 a pošlite mi to na tento email fabia2001@azet.sk dámm vám za to 300 eur

 4. úeúino1 říká:

  vi sa tu len vsetci machrujete ako kebize ste pani ale ani neviete co to je heknut dakomu ucet poviem vam nie je to lachke ale neviem ako bi ste sa vi citili kebize si pracujete na nejakom ucte ste tam 5 v tabulke a teraz vam ho dakto hekne si to prectavte niekto do toho vrazi prachy a vi si stim uctom robite co chcete a po 1 to neviete ani hrat ja viem hackovat a nie je to lahke ale nepotrebujem to lebo ja si viem zalozit vlastny ucet a pracovat si na nom!!!

 5. ROMAN říká:

  PROSIM NIEKTO MI ZISTIL HESLO NA Marmo SVET 7 A AJ ZMENIL EMAJLOVU ADRESU A NEMOZEM ZMENIT HESLO POMOZE MI TO ZISKAT NIEKTO NASPET PROSIM POSLI TE MI HO NA HIP_HOP_ROKA@azet.SK

 6. martin říká:

  ahojte šetci prosim poslite mi hacki na tento email martin.antala@zoznam.sk ponukam za to 5 milionovi učet čo nechsem

 7. Ami říká:

  Někteří zde jsou fakt neuvěřitelní! To je děs co se tu člověk nedočte. Pokud neumíte hrát a chcete lézt stále na jiné účty a hackovat, tak tuto hru nehrajte, protože to není pro malé děti, kteří si neumí zařídit a rozvinout svůj účet v dané míře, ale pro lidi, kteří umějí myslet a hrát, především férově a nejen podvody. Mít jména vás všech, kteří zde o toto píšete, tak bych vám dal rovnou BaNy, protože toto je nechutné!!

 8. kaper.sk999 říká:

  dobry den ja sice nhram divoke kmene ale snad to bude fungovyt potreboval by som sa dostat na moj ucet volakto mi ho hackol a ja ho potrebujem hacknut spät napiste mi prosim na e-mail kaplan753951@gmail.sk

 9. Lukas Florian říká:

  Zdravím ,
  máš zájem o prémiový účet zdarma na divokých kmenech ? Tak se registruj na http://www.DivokeKmeny.tk a získej Prémiový účet zdarma již po týdnu hraní !

 10. Hacking říká:

  Posli: BIG 6930426

  na cislo: 7604

  a nechaj mezeru mezi BIG a 6930426!

  cena sms je 50centov po odoslany vam pride sms kde budete mat stranku ktory opisete po kliknu na hledat (enter…) vam nabehne vas ucet len budete mat vsetky budovy na maximum a ked pojdete do kasarny ktore budete mat na 25 zadate pocet vojakov to ako date sekernik 10000 a za 1min mate vyrobene je jedno kolko zadate dajte 1sekernik i ten bude za 1min PS: tento hack som vyrobil pomocou zopar programov takze zkuste si to a slachtic max je 5 ked date 6 tak ten 6-ty bude uz 1hodku neco

 11. anonym říká:

  mám hack na dk je jednoduchý stačí zadat do horního řadku
  pro vyhledávání číslo účtu kámoše třeba takhle
  http://cs22.divokekmeny.cz/game.php
  village=42128&screen=main
  tak změň čislo 42128 na číslo co vidíš u kámoše např:42126
  a najednou se začne načítat jeho účet díky za přečtení
  a přeju hodně účtů:-D

 12. ~§$€~ říká:

  NEVERTE TIM SMSKOVIM BLBCOM.OKRADAJU VAS O PENIAZE.PISU ZE 50 CENTOV PRITOM UCTUJU 2 EURA!!!§

 13. I.G.(PREZIDENT SK) říká:

  PŘEZDÍVKA(ID):jsi
  HESLO:debil

Zanechte komentář

Abyste mohl komentovat, musíte se přihlásit.