Divoké Kmeny - online hra


Sháním malíře pokojů v Praze

Stěhujete se do nového bytu v Praze a okolí a chcete, abyste měli byt čistý, jako nový? Chcete si tedy nechat vymalovat stěny včetně stropů, popř. nějakou část stěny vytapetovat a nebo si ji ozdobit nějakou speciální technikou? Netroufáte si na malování sami a chcete odbornou a zkušenou pomoc? V tom případě jsou tu pro Vás malíři pokojů Praha, www.maliripokojupraha.net.

 

Naši malíři působí po celé Praze a jejím blízkém okolí. Co všechno si od nás můžete objednat? Naše služba zahrnují veškeré malířské práce, lakýrnické práce, natěračské práce, speciální techniky, tapetování a v neposlední řadě také práce úklidové.

Malíři pokojů Praha nejsou plátci DPH, ceny, které najdete na našich webových stránkách jsou konečné, zahrnují materiál, práci a dopravu na místo určení.

 

Materiál si vybíráte společně s námi. Naši odborníci Vám poradí, jakou barvu je vhodné zvolit do daného interiéru nebo exteriéru, vybereme s Vámi vhodný odstín i druh barvy. Pokud budeme například malovat sklepní místnosti, je dobré si vybrat protiplísňové barvy, nebo do koupelen, kuchyní je vhodné vybrat barvu omyvatelnou.

Naši malíři Vám ukážou barevné vzorníky a buď vybereme barvu, kterou V8m ručně namícháme nebo rovnou barvu připravenou již od výrobce.

 

Malování může předcházet také škrábání a omývání staré malby, penetrace podkladu, broušení omítek nebo třeba potahování stěn stěrkou. Pak dojde k samotnému malování, ať už se jedná o malování na bílo nebo barevnou barvou. Malovat umíme také válečkem, či ozdobit stěnu linkami.

 

Natěračské práce v Praze

 

Mezi natěračské práce patří lakování dveří, oken, ale třeba také kovových zábradlí nebo plotů. Natíráme materiály jak v interiéru, tak v exteriéru.

Mezi služby tapetování patří odstranění starých tapet a následné nalepení tapet, fototapet nebo i samolepících tapet.

 

Speciální techniky zahrnují benátský štuk, traventino romano, antické  zeminy florentské, nástěnné malby, variopaint, okrasné lišty nebo fládrování.

Po všech našich prací je možné si objednat také úklid, kdy dáme celý byt či dům do pořádku po malování, odstraníme zakrývací folie, umyjeme okna, dveře, podlahy.

Neváhejte a kontaktujte nás na našem telefonu, emailu nebo přes poptávkový formulář na http://www.maliripokujupraha.net

Komentáře jsou zavřeny.