Divoké Kmeny - online hra


Inspekce nemovitosti

Prověření rodinného domu před koupí inspektorem nemovitostí

S manželkou jsme se po dlouhém uvažování a obhlížení rodinných domů v Jihomoravském kraji, rozhodli ke koupi nemovitosti. Zakoupili jsme starší rodinný dům v Brně. Odrazovali nás od toho rodinní známí a kamarádi. Popisovali nám, jaké nepříjemnosti nás mohou potkat. Co vše může znamenat vlhký sklep, puklina na stropě a jak by se prodražila následná oprava. Doporučovali nám, abychom si pořádně vše promysleli, protože koupě nemovitosti je závažné životní rozhodnutí, a ani jeden nejsme odborníci na tuto problematiku. A proto jsme se začali zajímat, co vše můžeme udělat  abychom se těmto rizikům vyhnuli.

Nebojte se obrátit na svého inspektora nemovitostí

Vyhledali jsme odbornou firmu, která měla dle internetu pozitivní ohlasy a reference, inspektora nemovitostí, Nemopas – Brno, Paní inženýrku Evu Chlupovou, která je certifikovaný soudní znalec v oboru stavebnictví. Kontaktovali jsme ji formou nezávazné poptávky vyplněním formuláře na internetu.  A Přenechali jí tak starosti s posouzením technického stavu domu. Do 12 hodin po obdržení poptávky nám zavolala a domluvila si s námi vhodnou variantu inspekce, termín návštěvy objektu a zaslala nám také cenovou nabídku.  Obrátit se na ní můžete nejenom v Brně ale také v okolí  Znojma a Vyškova.

Inspektor nemovitosti se zúčastní prohlídky nemovistosti

Inspektor nemovitosti se tak již zúčastnil prohlídky nemovitosti a ihned nás tak mohl upozornit na problémy a závady. Firma Nemopas nabízí různé varianty inspekce nemovitostí, na základě kterých,  vypracuje průkaz nemovitosti, který pro jednotlivé obory přehledně informuje o počtu nalezených vad a rizikových řešeních, které mohou v budoucnu k vadám vést. Pokud zákazník zvolí inspekci Nemopas včetně ocenění zjištěných vad, popíše postup a cenu sanace každé zjištěné vady nebo rizikového řešení.Na svého inspektora nemovitosti se můžete obrátit také, pokud budete potřebovat vypracovat průkaz energetické náročnosti budovy.

Inspekce Nemopas je se zárukou

Inspektora nemovitostí, paní Ing. Evu Chlupovou s firmy Nemopas – Brno, je odborník a v oboru se vyzná a proto Vám ji  můžeme vřele doporučit, vypracovala nám průkaz nemovitosti rychle, vše bylo hotovo do týdne a my se mohli rozhodnout jestli danou nemovitost koupit. I když nemáme technické vzdělání, vše nám v klidu vysvětlila a dopomohla nám k vysněnému rodinnému domu bez starostí. Firma Nemopas poskytuje také klientům záruku 3 roky na budoucí výskyt poruch na nemovitosti. Záruka se vztahuje na rizika poruch, které jsou ve zprávě inspektorů označeny jako ty, které nenastanou. Nebojte se tak obrátit na svého inspektora nemovitosti, předejdete komplikacím které by se mohli v budoucnu objevit…

 

 

 

 

Komentáře jsou zavřeny.