Divoké Kmeny - online hra


Oznámení

„Oznámení“ tě informuje o vojenských nebo hospodářských výsledcích. Pokaždé když obdržíš nové oznámení, oběví se v horní části přehledu menu, tento symbol .„Všechny oznámení“ = přehled všech obdržených oznámení.
Vedle přehledu oznámení stojí i kategorie – oznámení o boji, oznámení o transportu, oznámení o podpoře a ostatní oznámení.

Kategorie jsou seřazeny podle úlohy.Oznámení se znaménkem „(nové)“ ještě nebyly přečteny.

Kategorie útoky

Pod „Útoky“ najdeš oznámení o boji, které tě podrobně informují o ztrátách a průběhu boje ve vesnici.

Nejdříve zde poznáš kdo proti tobě bojoval a kdo vyhrál. Pod tím najdeš malý pruh, který ti ukáže štěstí útočníka. Červený pruh je pro smůlu a zelený pro štěstí. Maximální smůla a maximální štěstí leží na 25%. To znamená že jednotky útočníka jsou o maximálně 25% silnější nebo slabší.

Dole stojí účastníci boje a padlé vojenské jednotky. Útočník obdrží kompletní oznámení o boji, pokud měl minimálně 50% bojové síly obránce nebo se zvědové vrátili zpět. Jinak se ukáže oznámení „Žádný z bojovníků se nevrátil zpět živý.“ a ty se nedozvíš žádné jiné informace o počtu protivníkových vojáků. Pokud prohraješ jako obránce, obdržíš kompletní zprávu o boji a ztrátách.

Pokud se boje účastnili katapulty, beranidla nebo dokonce šlechtici, obdržíš také kompletní zprávu o zkáze, které si dosáhl.

Kategorie Podpora

Oznámení o podpoře obdržíš, pokud vojenské jednotky dorazili do tvé vesnice. Zde uvidíš které vesnice se vzájemně podpořili a kolik jednotek ve vesnici je.

Kategorie obchod

Oznámení o transportech tě informují o přepravě surovin tvé vesnice.

Přijaté nabídky ti ukážou, které nabídky byly na tržišti přijaty a které si přijal ty.

Kategorie ostatní

Pod „Ostatní oznámení“ nalezneš všechny zbylé zprávy, které se nehodí do přesně daných kategorií. Pod ně spadají informace o rozpuštění Kmene nebo pozvánka do jiného kmene.

17 komentářů k článku “Oznámení”

 1. danuska říká:

  ahoj, neviete ako je to s priatelmi v tejto hre – mozu vidiet vsetko na com pracujem, kolko mam surovin, komu co pisem,…? Akosi to nikde neviem najst.

 2. danuska říká:

  a,.. treba mat aj premiovy ucet? Dik

 3. generalisimus říká:

  Jak jde změnit oznámení, abych mohl mátnout kmen v kterým jsem o tom, že posílám útoky?

 4. generalisimus říká:

  to je pí… všech dob já se nani vy… a skočim stimhle servrem s pozdravem generalisimus

 5. pavel říká:

  opravte to to je chyba má to sprostě

 6. kotala říká:

  to pavel: opraveno.. chvili to trva nez si toho vsimnem

 7. tomas říká:

  ahoj ja jsem pres divokekmeny asi 1 den a uz mam 903bodu znam heslo na svet 9 tam vede LORD DRZKA z hackama.a ja znam na neho heslo.chcete ho rict tak kdo ma divokekmeny tak at mi da heslo a ja mu dam heslo lorda drzky.neco za neco.

 8. lukyn říká:

  ahoj ty danusko to ja nevim ale mozna kdyz budou mit ti tvoji pratele premiovy ucet tak uvidi aj tvoji vesnici.mozna ja jsem se to docetl.zatim cau http://www.noreply@divoke.cz

 9. pavel říká:

  tomas ja ti dam moje heslo aja tobe to moje svet 8

 10. ahoj říká:

  pavle tak mi dej heslo a jmeno a jati dam moje heslo svet 9 mam tam aj katapulty.tak domluveno.napis.tady nech odkaz.cau

 11. Abos říká:

  Jaky je vas e-mail??????

 12. kotala říká:

  to Abos? koho Vas? myslis spravcu DK – Helku? muzes psat na info@divokekmeny-help.cz

 13. Frga říká:

  Kdy bude spuštěn Divoký Kmen CSS1? Nemohu se na něj dostat!

 14. fakro říká:

  jak to že mi nejde se připojit na divokékmeny online hra mam wifi a už od včerejška mi ro nejde a v praci mam internet přes pevnou linku a to mi jde se připojit

 15. Iscar říká:

  Tak to bude mazec,jestli se z jednoho místa jde připojit a z druhého ne.Já už se totiž taky od včerejšího dne nemůžu připojit a jinde to vyzkoušet nemůžu.

 16. Iscar říká:

  fakro říká:
  28. 1. 2010 v 20.54
  jak to že mi nejde se připojit na divokékmeny online hra mam wifi a už od včerejška mi ro nejde a v praci mam internet přes pevnou linku a to mi jde se připojit

  tak jsme na tom stejně od 27.1.2010 se já doma připojit nemůžu a u známého se připojím

 17. jjanulka říká:

  Ja se nemuzu pripojit uz dva dny a mam to pres vifi nevite nekdo proc

Zanechte komentář

Abyste mohl komentovat, musíte se přihlásit.