Divoké Kmeny - online hra


Pravidla

§1)jeden účet pro jednoho hráče

Každý hráč smí mít pouze jeden účet v každém světě (vyjma zástupců v dovolené). Předání hesla jinému hráči je zakázáno.

§2) Více hráčů na jednom internetovém připojení

Dodávky surovin, společné útoky, útoky mezi sebou a vzájemná podpora mezi hráči, kteří si dělí internetové spojení nebo počítač, není dovoleno během a to společného připojení a 24hodin poté. Pravidelné dělení sítě musí být zadáno („Nastavení“ ->“sdílení internetového spojení“).
Na Speedserveru (SDS) je zakázáno, hrát více účtů z jednoho počítače.

§3) Zástup v dovolené

Když majitel účtu je zastupován jiným hráčem, prostřednictvím zastoupení v dovolené, platí pro oba omezení z §2 a také nesmí být třetí osoba podporována z těchto dvou účtů. Až po 24 hodinách, od konce ZvD jsou vzájemné působení dovoleny.

§4) Komunikace

Je zakázáno, urážet jiné hráče. Výhrůžky a vydírání se smí použít pouze v souvislosti se hrou. Ve hře jsou dále zakázány rasistické výjevy, pornografie, politické mínění, protizákonné výjevy.

§5) Prodej účtu

Je zakázáno, zakládat a vést účet pro komerční účely. Tímto je zakázáno Kupovat nebo prodávat: účty, vesnice, služby, podpory nebo suroviny. Mimo to je výměna surovin mezi různými světy zakázáno.

§6) Chyby v programu

Každý hráč je zavázán, neprodleně hlásit kritické chyby, Suportu.

§7) Bots

Hra se smí otvírat pouze s běžnými Browsery. Bot, rozšířené Browsery nebo jiné programy, které jsou schopné automaticky přihlásit a provést hrací akce jsou zakázány.
Přes rychlý přehled v liště můžete použít Java Script – „provést pokyny“. Tyto Scripty můžou formuláře (např.v kasárnách k rekrutovaným jednotkám) provést maximálně jednu hrací akci jedním kliknutím (např. zrekrutovat vojsko). Greasemonkey-Scripty se musí ve Fórum představit nebo nahlásit suportu. Jinak jsou zakázány. Scripty které zastupují (emulují) Prémiové přednosti, jsou zásadně zakázané.

§8) Rušení účtu

Hráčský účet je možno z různých důvodů změnit, zablokovat nebo zrušit. Zrušení se děje automaticky, když se někdo více jak 14 dní na účet nepřihlásí.

3 komentářů k článku “Pravidla”

 1. Sasasik říká:

  Může se útočitr na Testoves?

 2. Sasasik říká:

  Může se útočit na Testoves?

 3. white bedroom furniture sets říká:

  white bedroom furniture…

  Hello there! This is kind of off topic but I need some help from an established blog. Is it tough to set up your own blog? I’m not very techincal but I can figure things out pretty fast. I’m thinking about setting up my own but I’m not sure where to…

Zanechte komentář

Abyste mohl komentovat, musíte se přihlásit.


Digitalizace VHS na DVD | Skenování diapozitivů, Skenování negativů |