Divoké Kmeny - online hra


První kroky

Pro začátek potřebuješ jedno a to jsou suroviny. Z počátku nejdůležitější věcí jsou opravdu suroviny. Dřevorubec produkuje dřevo, Železný důl produkuje železo a Lom na těžbu jílu tě zásobuje hlínou. Čím výšší úroveň budov budeš vlastnit, tím vyšší bude tvoje produkce. V prvních dnech hry, doporučujeme se koncentrovat nejdříve na produkci veškerých surovin.

Vedle produkce surovin bys je měl také zajistit před vyrabováním. Při přepadení by si přišel o všechny pracně natěžené suroviny. Proti tomu by ses měl chránit. Postav tedy „Skrýš“. Čím vyšší úrovň stavby skrýš má, tím více surovin může pojmout a tak je pře možnými útočníky schovat. Výstavby skrýše bys měl obzvlášť využít, pokud se v blízkosti tvé vesnice nacházejí silnější osady. Dalším krokem by mělo být opevnění – Hradby. Již nízký stupeň hradeb v začátcích postačí k tomu, abys přivodil útočníkovy ztráty.

Poté co již základní produkce funguje, můžeš začít s výcvikem vojska a obchodem. V kasárnách začni s výcvikem Kopiníků. Nejsou sice super silní útočníci ale postačíš si s nimi při rabování surovin u slabších protihráčů.

Kdo se chce raději zabývat obchodem, měl by se postarat o výstavbu tržiště. Díky tržišti získáš přehled, co tví sousedé nabízejí k výměně a ty se tak můžeš zbavit přebytků. Samozřejmě můžeš i ty sám dávat nabídky.

Další dobrou obranou či útočnou strategií je stát se členem nějakého kmene. Kmeny združují vesnice do skupin které si navzájem pomáhají a bojují společně.

52 komentářů k článku “První kroky”

 1. janko hraško traktorista říká:

  potrebujem aktivačný kod na divoke kmeny na pisanie aj na režim dovolena???

  Prosím

  mam na divokych kmenach kmen na 3servere:123HELL123
  dakujemmmmmmmmmmmmm :)

 2. nela říká:

  jak se mam zaregistrovat???

 3. Mooshl říká:

  tady

 4. handa.lvice říká:

  Ahoj najde se tady někdo kdo mi rád pomůže??Já jsem tam nová a nevím jak mám postavit ty hradby

 5. Makanga říká:

  Ahoj handa.lvice nejdřív musíš zvíšit hlavní budovu na stupen 3 pak postav kasárny a až se ti dostaví tak poté mužeš stavět opevnění

 6. demek říká:

  nejde kod k boji

 7. kotr222 říká:

  poradím vám něco když budete mít hlavní budovu 20 stupen kovárna taky 20 stupen a tržiště 10 stupen tak budete mít pánský dvůr.

 8. kuba říká:

  jak tu hru stahnu ???

 9. skate159 říká:

  piggi tak jsi to blbě napsal musíš to napsat takhle:např. hama95@seznam.cz bedělej tam žádný http://www.hama95@seznam.cz to ne musíš jak to mám já ale ty máš jiný méno tak to udělej podle mýho emailu ale sovje jmeéno a to další

 10. keket22 říká:

  co mam prve postavit a na kolko uroven a potom co mam postavit proste potrebujem velmi ale velmi dobry navod prosim poslite mi ho na email alebo na icq:356814124

 11. bestlayer říká:

  pliis poslite mi necoo na zacatek hram divoke.kmeny.sk —–rozvijem dedinu doopravdy jak se daa ;p

 12. Lukáš Kříž říká:

  Zdravím všeci chtěl bych všeci co píši ty kraviny uplný nesmysli př:(kde se ta hra da stahnout) tak at se juknou sem http://cs17.divokekmeny.cz/help2.php jiank přeju všem přijemnou hru.

  Jen dvě věci jsou nekonečné vesmír a lidska blbost.(Albert E.)

Zanechte komentář

Abyste mohl komentovat, musíte se přihlásit.