Divoké Kmeny - online hra


Systém boje

Systém boje

Systémy boje jsou velice důmyslně navrženy. Díky simulátoru si můžeš vyzkoušet jak tvojí vojáci dopadnou v boji. Avšak na samotný boj má vliv spousta dalších faktorů a tedy zkutečným válečníkem se staneš až postupem času a získáváním zkušeností.

Morálka

Morálka ve hře znamená hodně. Jednotky silného útočníka útočícího na slabší protihráče se zdráhají vykonat rozkas nečestným způsobem a vyvraždit zbídačelou defenzivní armádu nebo tuto armádu podcení a ztrácí tak až 30% své útočné síly.

Špeh

Špehové jsou vhodní pro získávání informací o protivníkově vesnici. K tomu abys mohl vyšpehovat protivníka, zaútočíš s libovolným počtem špehů. Během boje se budou špehové snažit získat informace o protivníkově vesnici. V bojích se budou protivníkovi špehové snažit dostat útočníkovy špehy do zajetí. Přitom platí: Čím větší je rozdíl mezi špehy obránce a útočníka, tím více špehů bude zajato.

Pokud má útočník jednou tolik špehů jsou šance na přežití okolo 50%. Ale přežije velice málo špehů. Pokud má útočník jednou tolik špehů, mají skoro 100% šanci na přežití a přežije tak dvě třetiny špehů útočníka. Obránce špehy nemůže ztratit.

Jakmile se vrátí alespoň jeden špeh zpět, podá hlášení o  protivníkových stavech vesnice a její vojenské síle. Tyto informace přijdou i při útocích na nepřátelské vesnice, pokud vlastní bojovná síla je o polovičku slabší, než je ta protivníkova.

Pokud přežije minimálně 50% špehů, přijde oznámení i o množství surovin protivníka. Pokud přežije 70% špehů, přijde informace o protivníkových budovách a jejich stupni výstavby. Přežije -li dokonce 90% špehů, dozvíte se jaké jednotky protivníkova vesnice má mimo nebo na cestě.

28 komentářů k článku “Systém boje”

 1. jarek říká:

  kde najdu ten simulátor?

 2. Kingalius říká:

  Pro jarek:

  nádvoří>v levo simulátor

 3. mapacopo říká:

  Je to super hra ale neviem jak sa utoci. Proste neviem aktivacny kod.

 4. lebron říká:

  Zdravim mohl by mi prosim nikdo podrobne vysvetlit jak se vytvari zastup ve hre kdyz jedu na dovolenou.predem diky moc.

 5. dan007 říká:

  nevíte jak udělat když mi někdo pošle podporu na své vojáky??nebo nevíte jak někomu hacknout účet moc to potřebuju oplatit kámošovi kterej mi tam vles a vzal si vojáky

 6. poly44 říká:

  Ahojky poslala jsem armádu na dobití vesnice, ale teď nevím jak ji mám odeslat do původní vesnice.Vesnici jsem dobila,ale vojáci se mi tam neukazují když je chci odeslat jako podporu zpět do staré vesnice.Díky

 7. Olda22 říká:

  http://forum.divokekmeny.cz/showthread.php?p=243068#post243068

 8. king ihi říká:

  a co když mi nepřišel hned,ale až za tyden????

Zanechte komentář

Abyste mohl komentovat, musíte se přihlásit.